PROJE TESLİMİ

Projeler, sergileme kolaylığı açısından, en fazla 2 adet dikey A1 [59,4cm. X 84,1cm.] boyutunda karton veya fotoblok pano üzerinde teslim edilecektir. Teslim edilecek projeye ait her bir paftanın üst kısmında 3 cm. lik bir bant oluşturularak, bandın sağ köşesinde 1x5cm. ebatlarında bir kutu içerisinde 5 (beş) rakamdan oluşan rumuz yer alacaktır. Bandın sol köşesinde ise “MEKAN2020” ifadesi yer alacaktır.

Proje paftalarının herhangi bir yerinde projenin sahibini tanıtan herhangi bir ibare ya da işaret bulunmamalıdır.

Projelerin paftalarıyla birlikte yarışmacının kimlik bilgilerini içeren başvuru formu “Kimlik Zarfı” içinde teslim edilecektir. Kapalı ve içini göstermeyen A4 boyutundaki kimlik zarfının sağ üst köşesinde yarışmacının belirlemiş olduğu ve projeye ait her bir paftada yer alan beş rakamdan oluşan “rumuz” yazılı olmalıdır. Kimlik zarfının içinde teslim edilecek başvuru formu yarışmanın internet sitesinden alınabilir.
Yarışmaya katılan proje paftalarının 150 dpi çözünürlükte PDF ya da JPG formatında kopyalarını içeren ve üzerinde projenin rumuzunun yazılı olduğu bir CD, A4 boyutundaki "kimlik zarfı" nın içerisinde teslim edilecektir.

Her bir proje için proje paftaları, başvuru formu ve proje paftalarının kopyalarını içeren CD eksiksiz olarak teslim edilmelidir.
Elden veya kargo ile proje teslimi, "İstanbul Kültür Üniversitesi, Ataköy Kampüsü, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Yarışma Raportörlüğü, Bakırköy-İstanbul" adresine yapılacaktır. Kargo ile teslimlerde kargoya verilme tarihi 5 Ekim 2020 saat 18.00 ’a kadar olmalıdır.

DÜZENLEYEN

 

 
İKU   İÇ MİMARLAR ODASI
İSTANBUL
KÜLTÜR
ÜNİVERSİTESİ
 


İÇ MİMARLAR ODASI